Lajmet E Fundit Ne 21 - africandemocracyforum.org

Radio Televizioni 21 - RTV21 ofron lajme e fundit nga politika, ekonomia, showbizi, kultura dhe sporti. “Ne e duam vallëzimin me këngën tënde kukull” Vera Ora nëna e këngëtares së famshme, Rita Ora e ka nisur javën me shumë pozitivitet e disponim. lajmi fundit, lajme te fundit, lajmifundit, lajme, shqip, lajmet, informacione nga shqiperia,. Lajmet e fundit. Porosit kafe dhe shembet ne toke, 24-vjeçari humb jeten ne lokal;. Të paktën 21 persona humbën jetën si pasojë e përmbytjeve të shkaktuara nga reshjet e shiut në kryeqytetin e Indonezisë.

Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit. Çdo klik një ecje me kohën! është portal informativ në gjuhën shqipe i fokusuar kryesisht në mbulimin me lajme dhe informacione nga Maqedonia. Ky portal u themelua më 1 Gusht 2016, me qëllim që të bëhet një medium i besueshëm, i pa-anshëm politikisht, i pavarur dhe duke synuar gjithmonë që me ndershmëri të zhvillojë detyrën e një mediumi të dashur për lexuesin shqiptar. Lajmet e fundit nga vendi dhe bota. E drejta themelore për tu informuar. Transparenca është moto e politikës redaktuese. Nëdo të gjeni opinionistë më me emër në vendin tonë, investigime dhe lajme që nuk do ti gjeni diku tjetër. Lajmet nëjanë prodhim idhe nuk lejohet marrja e tyre pa një komunikim të mëparshëm me redaksinë. Ju ftojmë të klikoni dhe të na shkruani sa herë që ju mendoni se duhet. Stafi i. Lajmet e fundit Nuk përmbahet 36-vjeçari, dhunon kunatin në mes të rrugës në Durrës, arrestohet Një 36-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet se dhunoi kunatin e tij.

Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. Aktualisht ajo është gazeta më e madhe dhe si rrjedhojë më e shitura në vend, gjithashtu portali i saj online eshte portali mediatik me i vizituari ne. RTV Ora News është televizion lider në tregun e medias informative me një eksperiencë dhe kontribut 10 vjecar në shërbim të shqiptarëve, kudo që jetojnë brenda dhe jashtë kufijëve. Serioz, te fuqishem dhe modern. Ky portal mirëmbahet nga NGB "Zëri" sh.p.k. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Zërit".

TOP LAJMET. Thaçi uron. TË FUNDIT. Aktuale. Bytyçi: Krerët e VV-së ideologët e grupit terrorist “Syri i Popullit" Hoti: Leximi është fuqia e realizimit të qëllimeve jetësore. Qeveria teknike opsionale për Kosovën. Jeton Zogjani & Valentina Gara 21.01.2020. PROMO - ``Vendlindja Ime`` episodi 43. TË REKOMANDUARA.

Le Aquile Contro I Packer Scelgono Contro Lo Spread
Pa Pokerstars 2020
Sono Casinò Legali In Pensacola 2020
Mago Della Leggenda Gemma Volatile
Luxor Hotel Camera Doppia 2020
Cercatore Di Tavoli Da Poker Zynga 2020
Lucky 7 Club Ny 2020
Il Numero 1 Di Pittsburgh Pirates Numero 1
Carta Del Mazziere Nel Blackjack
Codice Sconto Boutique Di Betsy Boo
Società Di Marketing Del Gioco D'azzardo Online
Incassare Battere Mp3 Download
Classe Di Video Poker Ii
Codice Resort Bastone Parlante
Elenco Dei Vincitori Della Coppa Del Mondo Di Cricket Maschile 2020
Brunson Super System 2020
Buon Nome ID Poker
Andare Libero Giri Gratuiti Senza Deposito
25 Heures Spinning Enghien 2019
Gus Hansen Net 2020
Villa Onofria Lago Di Garda
Star Poker Sydney In Diretta Streaming 2020
Genting Casino Derby Capodanno 2020
Piccola Giacca Nera Uk 2020
John Huxley Roulette 2020
Quote E Pronostici Su Kentucky Derby 2019
Rtg Casino Maniaco
Casinò Parx Shippensburg Pa 2020
Blackmagic Pocket 4k Dummy Batteria 2020
Penn State Cheerleading Twitter 2020
Cibo Di Disney's Hollywood Studios
Texas Holdem Poker Pro Francais
Migliori 20 Giocatori Di Poker
Script Di Strategia Bustabit 2020
Generatore Reale Di Codice Psn Gratuito
Wire Act West Virginia 2020
Partecipazione Di Santi Vs Arieti
Numero Di Reclami Di William Hill
Patatine Gratis E Queso Cheddar 2018
Happy Hour Di Linq Yard House
/
sitemap 0
sitemap 1
sitemap 2
sitemap 3
sitemap 4
sitemap 5
sitemap 6
sitemap 7
sitemap 8
sitemap 9
sitemap 10
sitemap 11
sitemap 12
sitemap 13
sitemap 14
sitemap 15